Fotograf ślubny - Warszawa!

Warszawa jest miastem, które bardzo dobrze prezentuje się w obiektywie. Można znaleźć wspaniałe miejsca na plener ślubny, w których także można zrobić piękne zdjęcia rodzinne. Oprócz ciekawej architektury i znanych miejsc wśród zabudowy, znajdziemy tu także piękne tereny zielone. Do najbardziej znanych miejsc, w których często można spotkać Parę Młodą wraz z fotografem ślubnym z pewnością należy wymienić Park Łazienki i Wilanów. Ponieważ te miejsca są bardzo popularne, część par decyduje się poszukać miejsc równie zielonych, ale bardziej ustronnych. Piękne parki znajdziemy praktycznie w każdej dzielnicy. Miłośnicy ogrodów oraz ci, którzy wolą starą, dobrą ślubną fotografię o charakterze "industrialnym" :) na brak takich lokalizacji również narzekać nie mogą.

Ze względu na tę sporą różnorodność scenerii, dodatkowo położonych w niedalekiej odległości od siebie, Warszawa w kontekście fotografii ślubnej jest bardzo ciekawym tematem do zdjęć.

Fotograf ślubny Warszawa - Plener na warszawskiej starówce

Plener na warszawskiej starówce.

Fotograf ślubny Warszawa - sesja przy Zamku Królewskim w Warszawie

Młodzi z choinką przy Zamku Królewskim w Warszawie.

Warszawska starówka

Warszawscy dorożkarze bardzo dobrze znają najładniejsze zakątki starego miasta. Sami podpowiadają tarasy widokowe i inne miejsca, do których można podjechać, aby zdjęcia wyszły jak najładniejsze.

Fotograf ślubny Warszawa - Plener ślubny z dorożką

Przejażdżka dorożką na rynku starego miasta w Warszawie.

Warszawskie parki

Tu zawsze dzieje się coś ciekawego. Spotkanie z zakonem rycerzy, trenujących przed zbliżającym się turniejem nikogo nie dziwi, a już na pewno nie młodą parę i ich fotografa. Mimo trudnów nadchodzących potyczek na ubitej ziemii, rycerze ochoczo przystąpili do asysty młodej pary. Zabawa fantastyczna dla wszystkich, a dla młodych wspaniałe pamiątkowe zdjęcia.

Fotograf ślubny Warszawa - młoda para z rycerzami

Młoda Para w asyscie rycerzy. Z taką obstawą wszystko już musi pójść dobrze :)

Ceremonia w mieście

Kościoły zlokalizowane wśród miejskiej zabudowy zawsze były dla mnie urokliwym elementem architektonicznym. Kościół św. Aleksandra, przy ul. Książęcej i Alejach Ujazdowskich jest właśnie dokładnie tak położony. Mimo sporego ruchu wokół, młodzi mogą bez przeszkód przespacerować się i wejść uroczystym krokiem do środka.

Fotograf ślubny Warszawa - Kościół św. Aleksandra w Warszawie

Kościół św. Aleksandra w Warszawie

Fotograf ślubny Warszawa - wejście na ceremonię

Idziemy na ceremonię!

Wisła

Nie zapominajmy o Wiśle. W poszukiwaniu ładnego otoczenia do zdjęć ślubnych można także i tam skierować kroki. Miłośnicy wodnych wrażeń mogą także spróbować się co nieco zamoczyć. Najlepiej jednak zrobić to na sesji plenerowej w innym dniu niż ceremonia. Po zamoczeniu, strój będzie wymagał ... odświeżenia :)

Fotograf ślubny Warszawa - plener nad Wisłą

Plener w Warszawie - nad Wisłą

Dziękuję za czytanie!

Michał